خدمات ما
آگهی نامه رایگان زهتاب

بنر تبلیغاتی

تازه ها
 7  درج آگهي رايگان تبليغ رايگان در
  روشا دانلود - فراتر از مرزها

لینک های مفید

 

Zahtab.com/Agahi

Zahtab.com

Zahtab.net

ZahtabCharge.ir

Site.Zahtab.com

SMS.Zahtab.com

Shop.Zahtab.com

آموزش خیاطی عمرانی

چای لاغری سینا فرمول 2

کیف پول آلوما ولت

پودر پر پشت کننده مورست

 

گروهها
كامپيـوتر
لوازم
آموزشي
املاک
وسايل-نقليه
خدماتي
بازار-كار
صنعتي
ارتباطي
شخصي
هنري
لینکهای مرتبط
 7  درج آگهي رايگان تبليغ

آگهی های ویژه
درج آگهي رايگان تبليغ رايگان در سايت هدف ساز

بنرهای تبلیغاتی

New Page 2

 

شرح آگهی
حراج ارشيو 4 ترابايتي=sajadshahrokhi.blogfa.com
حراج يك ارشيو 4 ترابايتي بي نظير به صورت كلي و يا تكي به علت مهاجرت بفروش ميرسد
دوستاني كه تمايل دارند با من يا همكارم تبادل ارشيو كنند در هر موضوعي كه ارشيو جزيي يا كلي دارندبه بنده ايميل دهند يا SMS دهند.در اسرع وقت به اين عزيزان پاسخ داده خواهد شد.

شماره تماس 09365981840
اس ام اس 09365981840
ايميل SSAJADSHAHROKHI@GMAIL.COM
ايميل SSAJADSHAHROKHI@YAHOO.COM

1-هر سي دي 500 تومان يا هر DVD 800تومان بفروش ميرسد-
2-سفارش هاي بالاي 50 دي وي دي يا سي دي قيمت هر سي دي 400 و هرDVD 600 تومان محاسبه ميشود
3-سفارش هايي كه بر روي هارد اكسترنال تقاضا شود هر گيگ 500 تومان براي وي سي دي و 400 تومان براي DVD ها محاسبه ميشود
4-اگر به طور كل ارشيو تقاضا شود يا حداقل نصف ارشيو يعني 2 ترابايت از 4 ترابايت تخفيف خوب و كلي ارائه ميشود!!قبل از ليست روانشناسي-علوم موفقيت-و سمينارهاي استادان ايراني و خارجي موفقيت و سخنراني هاي ... و ...عرض كنم كه 2 ترابايت ارشيو مستند با كيفيت اچ دي( HD) و (DIVIX)دايويكس و تعداد كمي وي سي دي در موضوعات زير به اختصار موجود است.(حدودا 500 DVD يا 2 ترابايت بيشتر ميباشند.)
مستندهاي جنگ War
مستندهاي PBS/ HBO/ Frontline
مستندهاي مذهبي Religious
مستندهاي Channel 4/ Five UK/ ITV
مستندهاي ورزشي Sport
مستندهاي ايراني
مستند هاي متفرقه
فيلم با کيفيت فوق العاده HD
سريال هاي تلويزيوني TV Series
شعبده بازي و جادوگري

1-مستند هاي شبكه هيستوري چنل(تاريخي/اجتماعي/جنگي مذهبي/ورزشي /حيات وحش/ و.......)
2-مستند هاي شبكه ب ي ب ي س ي انگليسي(تاريخي/اجتماعي/جنگي مذهبي/ورزشي حيات وحش و.......)
3-مستند هاي ايراني جمع اوري شده بسيار كامل(تاريخي/اجتماعي/جنگي/ مذهبي /و ......)
4-مستندهاي شبكه ديسكاوري(تاريخي-اجتماعي/جنگي مذهبي/ورزشي /حيات وحش/ و......)
5- كل فيلم هاي ايراني قديمي و كلاسيك جمع اوري شده قبل از انقلاب اسلامي از شركت پارس ويديو امريكا به همراه منو انتخاب در 150 DVD تصويري با كيفيت خوب كه در هر دي وي دي 4 فيلم موجود است(جمعا حدود 600 فيلم)


1-كل سمينارهاي استاد احمد حلت بنيان گذار تكنيك هاي موفقيت در ايران و خاور ميانه و صاحب مجله موفقيت شامل...................؟؟؟؟؟؟؟؟

1-سمينار رازهاي شاد زيستن و يوگاي خنده در(2 VCD )تصويري(بيان راز هاي شاد زيستن و موفقيت . آموزش اصول شاد و موفق بودن . موهبت عشق را تنها كساني نصيب مبرند كه از زندگي جز سرور و شادي نمي طلبند و..)

2-سمينار مراقبه و كاهش استرس در (2 VCD )تصويري
3-سمينار توانگران اينگونه مي انديشند!!!!در(3 VCD )تصويري
4-سمينار راز هاي ثروت و توانگري!!(صول و روشهاي ثروتمند شدن به بيان دكتر حلت بصورت vcd . حداقلها را در عمق درونتان ببينيد . حداكثر ها را لايق بدانيد و از هر چه داريد لذت ببريد . ما آسانسور موفقيت نداريم . ما پلكان موفقيت داريم . براي رسيدن به موفقيت بايد پله پله پيش برويد و يك شبه راه صد ساله نرويد شما ثروتمند واقعي نيستيد مگر اينكه از ثروت الهي لذت ببريد . پول . طلا . ثروت از آسمان براي كساني مي بارد كه درست لذت ببرند و درست استفاده كنند )در(2 VCD )تصويري
5-سمينار سه دقيقه جادويي !!!!!در(2 VCD )تصويري
6-سمينار ارتباط موثر با فرزندان در(2 VCD )تصويري
7-سمينار تكنيك هاي بازاريابي و فروش موفق!!!در (2 VCD )تصويري
8-سمينار اعتماد به نفس در 100 دقيقه!!!! در(2 VCD )تصويري
9-سمينار اعتماد به نفس در 100 دقيقه!!!!(2)در (2 VCD )تصويري(موزش تقويت اعتماد به نفس تا بتوانيم به هرموقعيتي كه دوست داريم دست يابيم - هر آنچه را كه مي خواهيم بدست آوريم و.)

10-سمينار 7 مسير معنوي موفقيت و سعادت در(2 VCD )تصويري(بيان هفت مسير معنوي به سوي كمال . روشهايي وجود دارند كه با آشنايي با آنها به كمال خواهيم رسيد . انسان معنوي لبخند را مانند تفه اي از سوي خداوند به ديگران هديه مي دهد)

11-سمينار مراقبه و كاهش استرس در(2 VCD )تصويري
12-سمينار بزرگ ابر يادگيري !!(تكنيك فوق العاده حافظه برتر . تكنيك مهندسي معكوس . تكنيك هاي حفظ كردن . تكنيك خواندن بدون فراموشي . تكنيك به ياد سپاري آسان . اصول و روشهاي يادگيري و يادسپاري به بيان دكتر حلت بصورت vcd قابل استفاده بوسيله كامپيوتر و دستگاه سي دي پلير . يك عدد 100 رقمي را در كمتر از 5 دقيقه به خاطر مي سپاريد. خيلي آسان نامها و چهره ها را به خاطر مي سپاريد . به راحتي 200 شماره تلفن را به خاطر مي سپاريد . روشي فوق تصور براي حفظ نمودن فرمولهاي دشوار مي آموزيد . مي توانيد يك صفحه را در يك دقيقه بخوانيد و به خاطر بسپاريد . ثروت واقعي هر كس ميزان آگاهي اوست و..... )در 2 VCD تصويري
13-سمينار گفتگو با خدا در(2 VCD )تصويري(گفتگو با خدا و رموز اسرار موفقيت از استاد حلت بصورت فيلم vcd قابل استفاده در كامپيوتر و دستگاه وي سي دي آشنايي با ناشناختني ها و .... مفيد و آموزنده براي همه)
14- سمينار زندگي ارام در(2 VCD )تصويري

15- سمينار انرژي مثبت!!!!(او مثبت)در(2 VCD )تصويري

16-سمينار ديدار با سرنوشت(1)(ملاقات با خود در 10 سال اينده!!!!)در (2 VCD )تصويري

17-سمينار ديدار با سرنوشت(2)(ملاقات با خود در 20 سال اينده!!!!!!!)در (2 VCD )تصويري(بيان اصول زندگي موفق. زندگي خود را به شاهكاري بي همتا تبديل كنيد و با تكرار عبارات جادويي سرنوشت خويش را در دست بگيريد . انسان موجودي است قدرتمند با توانايي هايي نا محدود كه اگر اراده كند حتي مي تواند كوه را به حركت در اورد و ....)

18-سمينار اموزش نفوذ و ارتباط در ديگران!!در(اصول و روشهاي ارتباط موثر به بيان دكتر حلت بصورت vcd . اولين شرط ارتباط و نفوذ قانون بزرگ پذيرش است . انسانها را همانطور كه هستند بپذير نه آنگونه كه شما مي خواهيد باشند. كليد رسيدن به همه آرزوهايمان در قلب انسانهاست ) در (2 VCD )تصويري

19-سمينار زنان و مردان مريخي و ونوسي در ايران!!!در (2 VCD )تصويري( سمينار بزرگ ازدواج موفق - رازهاي موفقيت در ازدواج - بيان اصول ازواج عاقلانه و زندگي عاشقانه)

20-كارگاه صوتي 10 ساعته !!!! كاملا كاربردي در يك سي دي بصورت( MP3)اصفهان سال اجرا 1380

21- اجراي صوتي اينجا ايران است صداي موفقيت 1 ساعته(با صداي گوينده معروف راديو)Audio Cd

22-سمينار زندگي ارام!!(بيان اسرار زندگي آرام . با ديدن اين فيلم زندگي خود را به شاهكاري بي همتا تبديل كنيد و از زندگي خود لذت ببريد . خودتان از زندگي بهره مي بريد و همه زندگي شما را تحسين خواهند كرد و.)

2-كل مجموعه ها و سمينارها و برنامه هاي چشم ها را بايد شست???!!!! از دكتر محمود معظمي بنيان گذار مكتب كمال شامل..............


1-سمينار مهره مار يا چگونه نزد يگران محبوب گرديم ونفوذ كنيم؟؟در (3 VCD) تصويري!!!( «فلاني انگار مهره مار دارد!» اين عبارت را خيلي وقت‌ها در توصيف افرادي مي‌شنويم که تقريبا هر کسي در اولين نگاه جذب آنها مي‌شود. شايد تصور کنيد که اين قابليت خدادادي است و بعضي افراد ذاتا مهره مار دارند! اما حقيقت اينجا است که ايجاد تصوير مثبت از خود در نخستين برخورد با ديگران، کاري است که با دانستن اصول و قواعدي ساده و عمل کردن به آنها، براي همه امکان‌پذير است. محمود معظمي اصول و قواعد اين کار را مي‌داند و در سمينار «مهره مار؛ چگونه در نگاه اول محبوب واقع شويم؟» آنها را به شما آموزش مي‌دهد. جالب است بدانيد که کلاهبرداران نيز بعضا از همين شيوه‌ها براي رسيدن به مقاصد خود استفاده مي‌کنند. پس با دانستن اين اصول، مي‌توانيد از افتادن در دام اين‌گونه افراد نيز مصون بمانيد)

2-سمينار هدف و هدف گذاري در(3 VCD) تصويري!!!!(هدف چيست؟ آيا لزومي به هدف گذاري وجود دارد؟ يک هدف خوب چه مشخصاتي دارد؟ به کدام يک از اهداف زندگي ام توجه کنم؟ چگونه به اهدافم در زندگي دست يابم؟ آيا راهي است که راحت، خوشايند و آسان به اهدافم دست پيدا کنم؟ چرا برخي از انسانها، راحت و آسان به خواسته هاي خود مي رسند و برخي هرگز؟! استاد محمود معظمي "هدف" يا بزرگترين فانوس دريايي زندگي بشر، به پرسش هاي فوق و دهها پرسش ديگر به زباني روان و خوشايند پاسخ مي دهد. موفقيت هاي وي در زندگي خانوادگي، حرفه اي و اجتماعي و همچنين مطالعات عميق وي از هدف و موفقيت او را فردي استثنايي براي آموزش سمينار " هدف" ساخته است. شما هم پس از تماشاي اين سمينار موفق و متفاوت مانند ميليونها بيننده و شرکت کننده ديگر در سمينارها و کارگاههاي آموزشي وي معتقد خواهيد شد:. شما تبديل به ماشين موفقيت خواهيد شد. و..)

3-سمينار ده نمك يا از مرگ بدتر چيست!!! در (3 VCD) تصويري

4-سمينار شاد باشيد و ثروتمند گرديد در (3 VCD) تصويري!!!( " شاد باشيد و ثروتمند شويد" يا " روانشناسي ثروت" رازي در " ثروت" و " روانشناسي پول" وجود دارد. رازي که اکثر مردم از آن بي خبرند و چيزي درباره آن نمي دانند. چرا غالب انسانها در طول عمر خود هرگز از لحاظ مالي موفق نيستند؟ چرا اکثر مردم حتي با داشتن امکانات مناسب نمي توانند" شاد" باشند؟ آيا تا بحال از خود پرسيده ايد که ذهن شما در مورد " ثروت و شادي" چگونه برنامه ريزي شده است؟ " پول " و " موفقيت" آسان به دست مي آيند يا سخت و دشوار؟ براي يک زندگي " يويو" وار که دائم درآمدتان کم و زياد مي شود برنامه ريزي شده ايد يا در آمدي مطمئن و روزافزون توام با شادي و اطمينان؟ . استاد محمود معظمي به شما کمک مي کند تا برنامه ريزي ذهني تان را در مورد ثروت تصحيح کنيد. با تمرينات ساده و خوشايند پيشنهادي در اين CD ها مي توانيد به آساني براي هميشه شاد و ثروتمند زندگي کنيد. و...)

5- سمينار راز غول چراغ جادو!!(چراغ علاالدين) در (3 VCD) تصويري!!!!(اگر همين حالا درب يخچال را باز کنيد و ناگهان غول بزرگي مانند فنر به بيرون بپرد و پس از تشکر از اينکه او را نجات داديد با صداي رسا و بلند بگويد: ارباب سه آرزويت را بگو تا برايت برآورده کنم!! آن سه آرزوي بزرگ شما چه خواهند بود؟ تعجب مي کنيد اگر به شما گفته شود، شما غول چراغ جادو و سيمرغي داريد که هر لحظه در انتظارند شما از آنها چيزي بخواهيد تا برايتان برآورده سازند. زندگي براي ما انسانها سخت و دشوار است تنها به اين خاطر که، " غول هاي جادويي خود را نشناخته ايم" " غول هاي درونتان افسانه نيستند، قدرت آنها افسانه اي است." و شما حيرت زده خواهيد شد. از اينکه چگونه تا اين حد راحت به خواسته هاي خود مي رسيد!!)

6- سمينار روان شناسي موفقيت در(3 VCD) تصويري!!!(در اين سمينار جالب و فوق العاده استثنايي استاد محمود معظمي معتقد است همه انسانها موفق هستند! و با کمال تعجب در پايان سمينار شما هم مانند بقيه شرکت کنندگان نيز معتقد خواهيد شد، با تماشاي مکرر اين سمينار شما با مکانيسم موفقيت دروني خود آشنا خواهيد شد. درخواهيد يافت چرا؟ ساده ترين کار براي انسانها موفق بودن و موفق ماندن است شادمانه خواهيد آموخت زندگي و رسيدن به اهدافي که براي خود تعيين کرده ايد، مي تواند به آساني نوشيدن يک جرعه آب گوارا باشد. همچنين در خواهيد يافت چرا؟ سخت ترين کار براي نوع بشر، ناموفق بودن و ساده ترين کارها موفقيت و رسيدن به اهداف درست زندگي است. ....تا دنيا جاي بهتري براي زيستن و موفقيت خود و ديگران گردد. .....)

7-سمينار ازدواج اغاز يا پايان عشق!!?? در (3 VCD) تصويري

8- سمينار چرا چشم ها را بايد شست؟ در (3 VCD) تصويري!!!

9- سمينارچگونه فرزندان بهتري تربيت نماييم? در (3 VCD) تصويري(بهتري تربيت كنيم در اين سمينار مي آموزيم فرزندان ما چگونه مي انديشند؟ کودکان مان چگونه مي آموزند؟ اشتباهات فاحس تربيتي کودکانمان کدامند؟ آيا مي توان از اين اشتباهات کشنده روح فرزندانمان احتراز نمود؟ چگونه مي توان در سرنوشت خود، خانواده، کشور و دنيا موثر بود؟ چگونه روحيه و خلاقيت کودکانمان خرد مي گردد؟ آيا راه برگشت و جبراني وجود دارد؟ چهار ويژگي نوزاد انسان کدامند؟ چگونه فرزندانمان را بي آنکه احساس فشار و تحميل کنند راهبري و هدايت کنيم؟ چگونه در قلب و روح کودکان خود به سرعت نقوذ کنيد؟ آيا راهي هست که از آينده فرزندانمان باخبر شويم؟ آيا در ازدواج، يافتن کار، معنويت، ثروت و رشد شخصي موفق خواهند بود؟ کليد اصلي تربيت در دست کيست؟ چگونه به سرعت، تبديل به پدري نمونه و مادري موثر و بياد ماندني شويد؟ " چگونه فرزندان بهتري تربيت نماييم؟" اثري است بياد ماندني و ارزشمند با زباني ساده و آسان براي تربيت فرزنداني موفق و خوشبخت. با تهيه اين مجموعه سي دي استثنايي شما مي توانيد، بلافاصله تبديل به فردي موثرتر و خلاق تر در زندگي فردي و اجتماعي شويد. همين حالا اين مجموعه ارزشمند را تهيه کنيد و با صدها نکته مهم و بسيار متفاوت در تربيت فرزندان و يک خانواده خوشبخت آشنا گرديم)


10-سمينار قاتل خاموش كيست؟؟؟!!در (3 VCD) تصويري

11-تفسير راز از دكتر محمود معظمي در (1 VCD) تصويريمجموعه هاي تصويري CD-Aروابط زناشويي(الف)2-روابط زناشويي(ب)3-رهايي از زيباي خفته
CD-B ارتروز فكري(الف)2-ارتروز فكري(ب)3- فاصله
CD-C سگها فرار ميكنند 2-سرطان روح3-تواضع
CD-D لكه سياه2- مكبث (الف)3-مكبث(ب)

مجموعه دو CD-Aخودت را دوست بدار2- مرگ تدريجي3-مواظب باش چه ميگويي-پيرايش
CD-B چه كسي نميفهمد 2-فال بين 3- قيچي
CD-Cارده 2- عقل يا احساس(الف)3- عقل يا احساس (ب)
CD-D باغبان2- شيشه عمر 3- ابرو
مجموعه سه
CD-Aكلمات جادويي 2- لغت نامه 3- ترس 4- ارايشگاه
CD-Bبازي 2- چند ساعت زندگي ميكني 3-عشق 4-كاخ سعادت
CD-Cزباله ها را دور بريزيم2- ماشين چمن زني 3-درختان هم حرف ميزنند
4-گلادياتورها

مجموعه چهار CD-A چشم ها را بايد شست2-رانندگي3-حسابداران بي مزد4-عاشق شو
CD-B بيا تا قدر يكديگر را بدانيم2-تركه البالو3- حسن جويي4- سه نفر را ببخشيد
CD-C كودكي 2- بر چشم بد لعنت3-خيانت در زندگي مشترك4-زناشويي موفق
CD-D چند توصيه قبل از ازدواج 2-زن و مرد و مذاكره

مجموعه پنج CD-A هنوز ادم با معرفت پيدا ميشه2-بابا جون حرفتو بزن3-برو بدنبال يه رشته بدرد بدرد بخور4-بزرگ تري عيب بدبختي
CD-B يك جاي كار اشكال داره2-فرار از سكوت3-موفقيت اسان4- اونگ
CD-C ارزو 2- لطف مكرر3-شرط خوش بودن4-تفاوتهاي كوچك نتايج بزرگ
CD-D نفرين يا دعا 2-مرغ يا تخم مرغ 3-وقتي اعضاي اركستر مي روند

مجموعه شش CD-A مهارتهاي زندگي (فن مذاكره)2-وقتي همه جا اسفالت ميشود3-بگذاريد
بچه ها برنده شوند4- اين را ز از چه كسي پنهان است
CD-B مهارتهاي زندگي (انتقاد پذيري)2-مهارتهاي زندگي(هدف)3- مهارتهاي زندگي (موفقيت)4- مهارتهاي زندگي (مديريت زمان)
CD -C مرد ايده ال2-زن ايده ال3-مهارتهاي زندگي(زبان انگليسي)4-مهارتهاي (خجولي)
CD-D چگونه تشكر كنيم2-ديوار اجري 3- داستان پدربزرگ
مجموعه هفت
CD-A قاطعيت يا خشونت2-تربيت فرزندان3-اين بچه حرفي دارد4-درد خوب
CD-B اعتياد از نوعي ديگر2- كودكان را دريابيم3- مقصد يا راه4- نمايشگاه
CD-C باطل شد2-چه كسي قهرمان است3-چه كسي زرنگ است4- پليس 110
CD-D ماهي تابه2- ميوه بلوط3-پيرمرد زالزالك فروش4-من مرد هستم
مجموعه هشت
CD-A رسالت از ياد رفته2-عروش ژاپني3-ما ملت باهوشي هستيم4-جوانان را دريابيم
CD-B اسب عصاري2-مدرسه موفقيت3-اموزش 4- حقيقت و واقعيت
CD-C قاتل خاموش2-توقع3-سرمايه هاي واقعي كدامند؟4-زندگي ام بدتر ميشودچرا؟

مجموعه نهم CD-A مقاومت صلح اميز2-شكرانه توانايي3-كيفيت امري پايدار4-بزرگترين دشمن تو كيست؟
CD-B محمد رضاي كوچك2-چرا من افسرده هستم؟3-چه وقت ميدانيم كدام كار را درست انجام دهيم؟
CD-C به خودت برچسب نزن2-خودت را دوباره بيافرين3-چه كسي موفق ميشود؟

مجموعه دهم CD-A مديران موفق2-اموزش و پرورش3- خجولي
CD-B بهروز2- حالم گرفته است3-در مزرعه زندگي چه بكاريم4-انرژي من صرف چه كارهايي ميشود؟
CD-C تفكر ثروتمند و تفكر فقير2-اسمت چيست3-روزا هي ايراد ميگيرند!!4-ارتباط پنهان
3- پكيج كامل مجموعه تكنيك هاي موفقيت(1386) از دكتر شاهين فرهنگ در 50 VCDيا 10 DVD
در همه ابعاد و موضوعات موفقيت و كاميابي در زندگي كلمات كليدي( -تحصيلي-مذهبي-خانوادگي-شغلي-تجاري-معنوي-دوستي-ارتباطات-زناشويي و...........)
4- پكيج تكنيك هاي موفقيت در سال 1384 اجرا شده در اصفهان در 30 VCDتصويري
5- اموزش نشاط در خانواده از دكتر شاهين فرهنگ 6 سي دي تصويري+اموزش خانواده موفق در 11 وي سي دي تصويري جمعا در 17 VCD تصويري
6-سمينار شهادت اب يا (نيايش با اب)اجرا توسط شاهين فرهنگ در 2VCD تصويري
7-تكنيك هاي ازدواج موفق از دكتر شاهين فرهنگ در 30 سي دي تصويري يا 5 DVD تصويري

8- مجموعه تكنيك برتر(سمينار و اموزش تند خواني و تقويت حافظه و يادگيري اسان زبان هاي خارجي از دكتر سيدا مرد برتر حافظه ايران)در 10 VCD تصويري(روشهاي موفقيت براي دانش آموزان و دانشجويان ( ذهن برتر ) بيان روشهاي صحيح مطالعه . روشهاي درست درس خواندن . شرايط مطالعه موفق . تند خواني و روشهاي صحيح يادگيري . روشهاي خواندن و به خاطر سپردن . روشهاي مطالعه درسهاي زبان و رياضيات به روش صحيح . روشهاي موفقيت در امتحانات و كنكور و ..... استاد سيدا در ده سي دي

9-دوره صوتي اموزش هيپنوتيزم -خود هيپنوتيزم -تسلط بر ضمير ناخوداگاه از كابوك نويسنده معروف كتاب هاي خودهيپنوتيزم و...(تبديل شده نوارها از سال 50-56 به فرمت صوتي در 3 DVD صوتي

10-مجموعه اجراهاي درمان بيماري ها و امراض و طب گياهي و عسل درماني از دكتر جمشيد خدادادي در 20 VCD تصويري جديد به انضمام يك VCDصوتي ام پي تري 9 ساعته از اجراهاي قبلي(رازهاي سلامتي و درمان امراض بيان رازهاي سلامتي و درمان امراض جسمي و روحي از قرآن مجيد توسط استاد دكترخدادادي - روشهاي تغذيه سالم براي رفع بيماريها و كسب سلامتي و نشاط . معرفي خوردنيهاي شفا بخش . معرفي غذاهاي مضر . معرفي موادهاي غذايي مختلف جهت بر طرف نمودن مشكلات جسمي و روحي . اشنايي با تعذيعه مناسب وسالم از نظر قرآن مجيد - با آگاهي داشتن از آنچه كه مي خوريم ما همه مي توانيم جسم و روحي متعالي و سالم داشته باشيم و از آنچه كه جسم و روح را بيمار مي كند بپرهيزيم و.... )

11-سمينار تفسير راز از دكتر عليرضا ازمنديان به فرمت DVD تصويري

12-تفسير راز + نقد فيلم راز از دكتر عيسي جلالي(بنيان گذار NLPدر ايران) در يك DVD تصويري(مستند راز - The Secretتوضيح =راز در تاريخ بشريت وجود داشته، کشف شده، پنهان شده، گمشده و دوباره پيدا شده است. تعدادي زن و مرد استثنايي اين راز را کشف کردند و به عنوان بزرگترين انسان هاي روي زمين شناخته شدند.در اين فيلم از رازي صحبت ميشود که با عمل به آن ميتوان دست به انجام کارهايي زد که شايد از نظر ديگران غير ممکن به نظر برسد.خودتان را با آن چيزي که آرزو داريد تصور کنيد. (تمام مذاهب ، فيلسوفان ، حکما و... نيز همين را گفته اند.) اين راز ميگويد چيزي وجود ندارد که شما نتوانيد باشيد يا انجام بدهيد يا داشته باشيد. هر چه بيشتر از اين راز استفاده کنيد بيشتر آن را درک ميکنيد در اين فيلم دکتر جان دمارتيني(فيلسوف)، دکتر فرد آن ولف (فيزيکدان کوانتوم) ، باب دويل (نويسنده) ، بيل هريس ( روانشناس) ، دکتر جان هگلين (فيزيکدان کوانتوم) ، جيمز آرتور ري (فيلسوف) ، نيل دونالد والش (نويسنده) و ... از اين راز صحبت مي کنند. و اما آنچه در مورد اين راز گفته ميشود: همه ما با نيروي کاملاً يکساني زندگي ميکنيم. با يک قانون: قانون جاذبه. اين قانون ميگويد: هرچيزي را که وارد زندگيمان ميشود را خودمان جذب کرده ايم.تمام چيزهايي را که در ذهنمان مي گذرد را خودمان جذب ميکنيم. قانون جاذبه اهميتي نميدهد که شما چه چيزي را ميخواهيد و چه چيزي را نميخواهيد. حتي وقتي به چيزي فکر ميکنيد يا نگاه ميکنيد که آن را نميخواهيد و با آن مخالفت ميکنيد آن را به طرف خودتان جذب ميکنيد. در آن موقع قانون جاذبه در حال عمل است هر چيزي را چه ببينيد چه به خاطر آوريد و چه تصور کنيد ، هر چيزي که روي آن متمرکز شويد را به سوي خود جذب ميکنيد. و هرگاه اين تمرکز همراه با احساسات شديد باشد جذب آن سريعتر خواهد بود. مراقبت از افکار کار سختي به نظر ميرسد اما احساساتمان به ما کمک ميکند که بفهميم که به چه فکر ميکنيم. هرچه موقع فکر کردن احساس بهتري داشته باشيد اين احساس خوب باعث ميشود که جهتگيري شما در زندگي بهتر باشد و در زندگي روزمره افکاري را پديد مي آوريد که زندگي بهتري را در آينده برايتان رقم ميزند. هر چه احساس بهتري داشته باشيد چيزهاي خوب را بيشتر جذب ميکنيد که باعث ميشود بالاتر و بالاتر برويد. به يک چيز زيبا فکر کنيد. به يک موسيقي زيبا گوش کنيد تا احساس خوبي پيدا کنيد. وقتي نسبت به چيزي احساس عشق ميکنيد آن احساس اينقدر بزرگ است که ميتواند برايتان خوشبختي را به ارمغان بياورد. چرچيل: شما جهان خود را مي سازيد همانطور که در آن پيش ميرويد. زندگي مي تواند کاملاً رؤيايي باشد و اينطور خواهد بود اگر شما از اين راز استفاده کنيد جهان هستي مثل غول چراغ جادوست. غول چراغ جادو فقط ميگويد: فرمانبردارم سرورم و هميشه فقط همين حرف را تکرار ميکند. پس کافيست که شما فقط آن چيزي را که دوست داريد طلب کنيد تا غول چراغ جادو به شما بگويد فرمانبردارم سرورم و خواسته تان را برآورده کند. پس اگر دانسته يا ندانسته در مورد چيزي که نميخواهيد يا دوست نداريد ، حرف بزنيد يا گله و شکايت کنيد يا احساس ناراحتي کنيد غول چراغ جادو باز هم ميگويد:فرمانبردارم سرورم و همان رابرايتان فراهم ميکند. غول چراغ جادو فقط ميگويد: فرمانبردارم سرورم و فقط همين حرف را تکرار ميکند. آرزو کن ، بطلب ، ايمان داشته باش ، دريافت کن. اين مستند در نسخه اصلي و اورجينال با کيفيت عالي ، زير نويس کامل فارسي و در 1 DVD مي باشد.)


13-روش هاي يادگيري و موفقيت تحصيلي از دكتر اكبري VCD2 تصويري
14-اموزش خواستگاري و دوران نامزدي از دكتر شيرازي در 2 VCD تصويري
15-اموزش پيش از ازدواج از دكتر شيرازي در 2 VCD تصويري
16-هفت قانون معنوي موفقيت از ديپاك چوپرا در 2 DVDتصويري
17-سمينار مديريت بر مبناي نياز از دكتر نصر اصفهاني در 2 VCD تصويري
18-سمينار توانمند سازي كاركنان از دكتر نصر اصفهاني در 2VCD تصويري
19-سمينار NLP (روان شناسي و علم تغييركردن) توسط بنيان گذار ان ال پي ريچارد بندلر به زبان انگليسي روان و اجراي همزمان تصويري بر مخاطب زنده در استوديودر 1DVD تصويري
20-سمينار شادي و نشاط در خانواده اجرا توسط دكتر كريمي در 2 VCD تصويري
21-مجموعه سخنرانيهاي تصويري دكتر فرهنگ هلاكويي در ارتباط با (ترس -اضطراب-وحشت) 3 مثلث نكبت بار زندگي مردم (مركز بهزيستي بورلي هيلز امريكا)در 8 DVDتصويري
22-مجموعه سخنراني هاي صوتي دكتر فرهنگ هلاكويي (اموزش و تربيت فرزند وكودك از تولد تا 3 سالگي در يك سي دي MP3
23-مجموعه سخنراني هاي صوتي دكتر فرهنگ هلاكويي (اموزش و تربيت فرزند وكودك از 3تا 7سالگي در يك سي دي MP3
24-مجموعه سخنراني هاي صوتي دكتر فرهنگ هلاكويي (اموزش و تربيت فرزند وكودك از7 تا 13سالگي در يك سي دي MP3
25-مجموعه سخنراني هاي صوتي دكتر فرهنگ هلاكويي (اموزش و تربيت فرزند وكودك از 13 تا19سالگي در يك سي دي MP3
26-مجموعه سخنراني دكتر فرهنگ هلاكويي در ارتباط با فلسفه تربيت كودك و فرزندان در يك سي دي بصورت MP3
27-دوره صوتي سخنراني دكتر فرهنگ هلاكويي در ارتباط با (ترس -اضطراب-وحشت) 3 مثلث نكبت بار زندگي مردم (مركز بهزيستي بورلي هيلز امريكا)در سه سي دي MP3
28-مجموعه دورهاي صوتي در ارتباط با كسب و كار -راه اندازي بيزينس و..از سازمان مديريت صنعتي به صورت صوتي و سناريو دوبله شده صوتي به فارسي كه هم بصورت نسخه صوتي و هم فشرده MP3موجود ميباشد.كه شامل ليست ذيل هستند.
الف-استراتژي جسورانه (54 )دقيقه صوتي بصورت صوتي يا MP3
ب-هنر سخنراني (49)دقيقه صوتي بصورت صوتي يا MP3
ج-مذاكره فروش (55)دقيقه صوتي بصورت صوتي يا MP3
چ-10 عادت كاري مديران (50)دقيقه بصورت صوتي با كيفيت فوق العاده عالي بصورت صوتي يا MP3
ح-اول قاعده را بشكنيد(57)دقيقه بصورت صوتي با كيفيت فوق العاده عالي بصورت صوتي يا MP3
خ-هدايت در عمليات(1ساعت) بصورت صوتي با كيفيت فوق العاده عالي بصورت صوتي يا MP3
د-اقتصاد اينترنتي و شبكه اي دات نتي (49)دقيقه بصورت صوتي با كيفيت فوق العاده بصورت MP3
ذ-رويارويي بزرگان(48)دقيقه بصورت صوتي با كيفيت فوق العاده عالي بصورت صوتي يا MP3
ر-خردمندان جهان(51)دقيقه بصورت صوتي با كيفيت فوق العاده عالي بصورت صوتي يا MP3
ز-گوزن را روي ميز بگذاريد(يك ساعت و 24 دقيقه)بصورت صوتي با كيفيت فوق العاده عالي MP3
ژ-ارائه موفق (56)دقيقه بصورت صوتي با كيفيت فوق العاده عالي بصورت صوتي يا MP3
ك-فروش پيچيده(47)دقيقه بصورت صوتي با كيفيت فوق العاده عالي بصورت صوتي يا MP3
گ-گسترش ويژگي هاي فردي و كاريسما و جاذبه(52 دقيقه)بصورت صوتي با كيفيت فوق العاده MP3
س-نقشه راه(49) دقيقه بصورت صوتي با كيفيت فوق العاده عالي بصورت صوتي يا MP3
ش-واقعيت اي تي (53)دقيقه بصورت صوتي با كيفيت فوق العاده عالي بصورت صوتي يا MP3
ص-نگاه سوم(51)دقيقه بصورت صوتي با كيفيت فوق العاده عالي بصورت صوتي يا MP3
ض-نواوري بازاريابي(46)دقيقه بصورت صوتي با كيفيت فوق العاده عالي بصورت صوتي يا MP3
ظ-تله زمان (45)دقيقه بصورت صوتي با كيفيت فوق العاده عالي بصورت صوتي يا MP3
ث-مارك ربايي(50)دقيقه بصورت صوتي با كيفيت فوق العاده عالي بصورت صوتي يا MP3


28- سمينار و اجراي دكتر محسن روازاده موضوع=تغذيه صحيح و سالم در 5 VCD تصويري
29-مجموعه سخنراني هاي استاد ارام+استاد مقداد زرافشان(پر سيمرغ) در موضوع =سنگ درماني - تغيير سرنوشت بااسم واعداد و رابطه ان با سرنوشتمان -تجسم خلاق - رسيدن به خواسته ها و ارزوها واميال و ....در 3 VCD به صورت تصويري
30-سمينار و اموزش هاي قبل از ازدواج از دكتر ارمان داوري در 3 DVD تصويري
31-سمينار و اموزش هاي در حين ازدواج از دكتر ارمان داوري در 3 DVD تصويري
32- سمينار و اموزش هاي بعد از ازدواج از دكتر ارمان داوري در 3 DVD تصويري
33- سمينار اموزش رفتار جنسي در همسران و اموزش روابط صحيح جنسي در يكDVD تصويري
34-سمينار روش هاي ارتباط صحيح با ديگران از دكتر زماني(روش هاي اصولي و صحيح ارتباط حرفه اي و شغلي-عاطفي-خانوادگي-اجتماعي-احساسي و .. در 5 VCD تصويري
35-سمينار عشق و صميميت در بين همسران از خانم سواد كوهي در 2 VCD تصويري
36-سمينار روابط اصولي و صحيح دختر و پسر از دكتر ايماني در 2 VCD تصويري
37-روابط دختر و پسر از دكتر انوشه در 2 VCD تصويري
38-روابط دختر و پسر از دكتر انوشه (اجراي حديد تر در دانشگاه نجف اباد اصفهان)در 1 DVD تصويري
39-سخنراني دكتر انوشه در موضوع اموزش به دختران جوان (سخنراني در دانشگاه خوراسگان اصفهان)در 2 DVD تصويري
40-كارگاه بزرگ اموزش كارافريني از دكتر احمد پور در 9 VCD تصويري
41-انيميشن يا كتاب فيلم تصويري چه كسي پنير مرا جابجا كرد؟؟ اثر دكتر اسپنسر جانسون در 1VCD تصويري با دوبله كاملا فارسي و روان( پر فروش ترين كارتون آموزشي دنيا . هديه اي ارزشمند به خودتان و فرزانتان در تمام سنين . بيان اسرار موفقيت و روشهاي حل مشكلات روزمره به بيان ساده و روان . دوبله به فارسي مناسب و مفيد براي تمامي افراد . والدين و فرزندان در دو سي دي قابل استفاده در كامپيوتر)
42-سمينار قدرت تصميم از دكتر وين داير (دوبله به فارسي روان و سلسيس) در 2 DVD تصويري
43-سمينار اسرار دايره معنويات از دكتر وين داير در 2 VCDتصويري(با زير نويس فارسي)( بيان مباحث گفتگو با خدا . زيباترين و جذاب ترين آموزش معنويت . راهكارهايي جهت نجات از سختيها و دستيابي به زندگي ايده آل با ياري گرفتن از ايزد منان. اگر با اطمينان به سوي روياهاي خود پيش رويد و سعي كنيد همانطوري زندگي كنيد كه خود تصور مي كنيد بطور غير منتظره اي در آينده موفق خواهيد شد و... )
44-سمينار هنر مديريت در زندگي از انتوني رابينز در 2VCD تصويري(با زير نويس فارسي)(انسان در بازي گاهي ميبرد گاهي چيز ياد ميگيرد . درسهايي براي پيروز شدن اثر آنتوني رابينز . استفاده پيروز مندانه از شكستهاي گذشته و دستيابي به موفقيت نامحدود)
45-سمينار رازهاي ناگفته موفقيت از انتوني رابينز در 2 VCD تصويري(با زير نويس فارسي)( ارائه راهكارها براي داشتن يك زندگي موفق . پر فروش ترين سمينار آموزشي )
46-سمينار دستيابي به قدرت درون از انتوني رابينز در 2 VCD تصويري (با زير نويس فارسي)(رازهاي ناگفته موفقيت اثر آنتوني رابينز . راهكارهايي نوين براي آفريدن يك آينده كامي)
47-سمينار دستيابي به موفقيت نامحدود از انتوني رابينز در 2 VCD تصويري (با زير نويس فارسي)
48- سمينار تصويري اصول ومباني موفقيت از جك كانفيلد در 1 DVD تصويري به زبان ساده انگليسي!!!
49-سمينار تصويري رابرت كيوساكي (اصول موفقيت در سرمايه گذاري -ريل استيد يا املاك-..در 1 DVD تصويري به زبان ساده انگليسي!!
50-مجموعه فيلم راز (1) با دوبله فارسي +نسخه زبان اصلي+به كتاب صوتي نويسنده + فايل هاي پي دي اف در 2 DVD تصويري
51-مجموعه كامل راز 2 به صورت پكيج در 12 DVD تصويري!!(فيلم كامل راز هم به زبان اصلي و هم بصورت دوبله شده به فارسي با كيفيت عالي به همراه تفسير كامل جمعا" در دو DVD آيا موفقيت بيشتري ميخواهيد ؟ آيا ميخواهيد ميليونر شويد ؟ شما ميتوانيد به هرآنچه در زندگي ميخواهيد برسيد ! و يا هرکسي ميخواهيد بشويد ! راز بزرگ خوشبختي فاش ميشود. با شرح و تفسير كامل )

52-محموعه شهادت اب و نمايش كريستال هاي اب از دانشمند ژاپني (دكتر ايموتو)در 2 DVD تصويري
53-نرم افزار مولتي مدياي كاملا فارسي NLP (چكيده افكار انتوني رابينز+400 دقيقه كلام صوتي+دهها عكس و مطلب تصويري در 1 VCD نرم افزاري
54-مجموعه سخنراني هاي مجتبي حورايي در موضوعات ذيل موجود است در (12 سي دي MP3) موجود ميباشد يا در 2 DVD به فرمت MP3........
الف-دوستي و دوست يابي(بصورت MP3)
ب-ويژگي هاي شخصيت سالم (بصورت MP3)
ج-جهاد با نفس(بصورت MP3)
د-درس هايي از قران(بصورت MP3)
ه-تقويت ايمان(بصورت MP3)
خ - شيطان!دام ها و فريب ها!!!(بصورت MP3)
ح-جلوه خورشيد(بصورت MP3)

55-سمينار تصويري از مجتبي حورايي با موضوع موفقيت در 2 VCD تصويري

56-كتاب فيلم خلاقيت و انديشه گرايي 3 بعدي از فرهاد ناظم در 1 VCD تصويري

57-مجموعه سمينارهاي كارافرينان موفق ايران يا به( اختصار طرح كاراد)در 5 VCD تصويري
58-اموزش ريلكسيشن از استاد شاه قلي به فرمت MP3 در يك سي دي
59-مجموعه گفتگوي روان شناسي از دكتر فرامرز بهرامي در موضوع اختلال نارسايي يا (بيش فعالي )
در VCD2 تصويري
60-مجموعه گفتگوي اعتياد و مواد مخدر از دكتر هادي در 2 VCD تصويري
61-اموزش مديتيشن (تصويري)در 3 VCD تصويري
62-مصاحبه با بهروز فروتن (كارافرين نمونه سال)و بنيان گذار صنايع غذايي بهروز در 1 VCD تصويري
63-كارگاه خلاقيت و سيال سازي ذهن و فكر (BRAIN STORMING) از دكتر صمد اقايي در 5 VCDتصويري
64-مستند ماوراي راز (2)در 1 DVD تصويري
65-اموزش حركات جادويي فالون دوا در 1 DVDتصويري
66-اموزش دون خوان در 1 DVD تصويري
67-اموزش مديتيشن در 1 DVD تصويري
68-اجراي رقص سماء مولانا در 1 VCD تصويري
69-مجموعه موزيك هاي ارام بخش براي يوگا -رسيدن به حالت الفاي ذهني-مديتيشن-خواب عميق-موسيقي درماني -نرمش -ايروبيك(بيش از 100 ساعت) آرامش را براي خود و نزديكانتان به ارمغان آوريد .مجموعه تكنيك هاي فوق العاده رفع اضطراب و مديريت كنترل سريع استرس و آرامش به همراه موزيك هاي آرام بخش در حين تماشاي زيبايي هاي خلقت .بيان اصول آرام بخش جسم و اعصاب . بدون نياز به مصرف مخرب قرصهاي اعصاب نشاط خود را دوباره باز يابيد. درك استرس و روشهاي رفع آن . آرامش از طريق حركات تاچي . مديتيشن با طبيعت ( نوانماهاي آرامشبخش ) . مشاهده مناظر زيباي طبيعي همراه با آهنگهاي دلنشين قابل استفاده در كامپيوتر ودستگاه وي سي دي 1 DVD يا 6 VCD
70-سخنراني تصويري كريشنا مورتي درباره (ذن-معنويت -اشراق-و..)به همراه فايل متني ان به صورت تكست در 1 DVD تصويري
71-مجموعه سمينارهاي 10 دقيقه اي كسب و كار دوبله شده از اساتيد مطرح بازاريابي و فروشندگي حرفه اي جهان در 1 VCD تصويري (زيگ زيگلار-فيليپ كاتلر و ...)
72- سمينار ي از دكتر عدل درباره=پرخاشگري.كمبود توجه.لجبازي فرزندان و كودكان در 2VCD تصويري
73-سميناري در رابطه باراههاي مقابله استرس و چگونگي كم كردن فشارهاي رواني در 2VCD تصويري
74-سميناري از دكتر محمدي نيا در رابطه با علت هاي افسردگي در مردم در 2VCD تصويري
75-سميناري از دكتر احمد به پژوه در رابطه با اختلافات شايع در دوران نوجواني 2VCD تصويري
75-سميناري از خانم سواد كوهي در رابطه و موضوع(تضاد هاي دروني ما)در 2VCD تصويري
76-سميناري از دكتر اكبري در باره چگونگي ايجاد اعتماد به نفس عالي در 2VCD تصويري
77-سميناري از دكتر اكبري درباره ارتباط موثر و چگونگي ايجاد ان با ديگران 2VCD تصويري
78-سميناري از دكتر اكبري در رابطه با تكنيك هاي موفقيت تحصيلي 2VCD تصويري
79-گلچين سخنراني هاي دكتر عليرضا ازمنديان بنيان گذار تكنولوژي فكر كه در رابطه با مباحث و موضوعات زير گفتگو ميشود
1- مقدمه و معرفي تكنولوژي فكر2- چگونگي اعتماد به نفس عالي ايجاد كردن3-ارتباطات عالي با خود 4- ارتباط عالي با خداي خود ايجاد كردن 5-چگونگي برخورد و پروگرم ضمير ناخوداگاه يا سوپر كانچنس مايند
6- اعتماد به نفس عالي و چگونگي تمرين كردن با سي اصل اعتماد به نفس 8-تكنولوژي عشق و اصول مديريت بر دلها و قلب ها!!9-طراحي سرنوشت و اينده (شب قدر)10-دنياي واقعي و واقعيت11 - موزيك هاي پروگرم ضمير ناخوداگاه يا ريلكسيشن موزيك12- زندگي در مسير كمال (الف) 13-زندگي در مسير كمال (ب)(بيان راز موفقيت و قانونمندي هاي آن - موفقيت يك نگرش است . يك باور است . يك عادت است . موفقيت ارزاني كساني است كه آن را مي خواهند و باور دارند كه مي توانند به آن برسند - بيان روشهاي بهبود كيفيت زندگي - و بيان هزاران اسرار موفقيت و ..)( خود شكوفايي )قانون زندگي قانون باورهاست و انديشه ها از باورها دستور مي گيرند . كافيست باور كنيد تا ببينيد حضور زيبايتان را در كلاس خود شكوفايي و....الف-سمينار همايش و اشنايي با پديده تكنولوژي فكر 2VCD تصويري
ب-مجموعه سخنراني هاي اول دكتر ازمنديان در سال 1378 در باره تكنولوژي فكر در 2 سي دي MP3
ج-مجموعه سخنراني هاي دكتر ازمنديان(زندگي در مسير كمال( 1 + 2 )در 3سي دي MP3 بيش از 10 ساعت يا 32 سي دي صوتي به صورت ايديو با كيفيت عالي
چ-سمينار جديدي از دكتر ازمنديان (سمينار راز)در 1 DVD تصويري كيفيت عالي(سمينار بزرگ راز . معجزه تكنولوژي فكر. كشف اسرار و قانونمندي هاي موفقيت انسان در جهان هستي از دكتر آزمنديان )


80-اموزش شياتسو يا ماساژ ژاپني (مجموعه اصول درمان درد عضلات بوسيله ماساژ دادن. درمان بيماري با فشاردادن نقاط خاصي از بدن.آشنايي با نقاط متناظر با بيماري هاي مختلف مانند دردهاي آرتروز- خستگي- سرگيجه - درد زانو و.........شامل پنج سي دي VCD به فارسي قابل استفاده در كامپيوتر و دستگاه وي سي دي -)در 5 VCD تصويري (از شركت موفقيت)
81-اموزش الف -(تاي چي)ب_(فالو ن دوا)ج-(حركات دون خوا)چ-(مديتيشن)خ-(ذن)و....در 6 DVD تصويري كيفيت عالي
82- مجموعه اي از سخنراني هاي خدامراد و شيوانا به صورت صوتي درباره الف-كالبد اختري ب- اصول هاله بيني ج-هفت سودا ومتفرقه با كيفيت فوق العاده بصورت MP3
83-مستندي در رابطه با ضمير ناخوداگاه جمعي جهاني با زيرنويس همزمان فارسي در 1VCD تصويري
84-مستندي در رابطه با استفاده هاي مثبت و منفي هيپنوتيزم و تبليغات و تلقين در امور روزمره زندگي انسان ها و بشر و تلقين هاي مثبت و منفي ايجاد كردن در مردم در 1VCD تصويري
85-مجموعه اي از سمينارهاي اصول بازاريابي-بازاريابي شبكه اي از جو با دوبله كاملا فارسي با صداي عالي در 5 VCD تصويري
86-مجموعه اي از سمينارهاي اصول بازاريابي- علم ماركتينگ-فروشندگي-فروش حرفه اي-چگونگي ارائه عالي-فيس تو فيس-اتمام فروش و .............از (پاتمن )در 4VCD تصويري
87--مجموعه اي از سمينارهاي اصول بازاريابي- علم ماركتينگ-فروشندگي-فروش حرفه اي-چگونگي ارائه عالي-فيس تو فيس-اتمام فروش-بازاريابي موفق و ..........از استاد (رندي گيج) در 5VCD تصويري
88- كتاب صوتي فارسي (به سوي كاميابي)بيش از 17 ساعت هر 3 جلد عالي بصورت صوتي يا MP3
89- كتاب صوتي فارسي (لطفا گوسفند نباشيد!!)بيش از 12 ساعت بصورت صوتي يا MP3
90- كتاب صوتي فارسي (هدف اثر برايان تريسي)بيش از 10 ساعت بصورت صوتي يا MP3
91-كتاب صوتي فارسي(چگونه شخصيت سالم تر بيابيم از وين داير)9ساعت بصورت صوتي يا MP3
92-كتاب صوتي فارسي عالي(چهار اثر از فلورانس اسکاول شين)8ساعت بصورت صوتي يا MP3
93-كتاب صوتي فارسي عالي(راز شاد زيستن - اندرو متيوس)6ساعت بصورت صوتي يا MP3
94-كتاب صوتي فارسي (شادماني خلاق - کريشنامورتي - ترجمه استاد محمد جعفر مصفا)بيش از 8ساعت بصورت صوتي يا MP3
95-كتاب صوتي فارسي خودشناسي(رابطه - استاد محمد جعفر مصفا)5ساعت بصورت صوتي يا MP3
96-كتاب صوتي فارسي خودشناسي(تفكر زائد- استاد محمد جعفر مصفا)5ساعت بصورت صوتي MP3
97-كتاب صوتي فارسي خودشناسي(هله! - استاد محمد جعفر مصفا)4 ساعت بصورت صوتي MP3
98-كتاب صوتي فارسي خودشناسي(اولين و آخرين رهايي - کريشنامورتي)4 ساعت صوتيMP3
99-كتاب صوتي فارسي (باور کنيد تا ببينيد - وين داير) 4 ساعت بصورت صوتي MP3
100-كتاب صوتي فارسي(قورباغه را قورت بده! - برايان تريسي)3 ساعت بصورت صوتي MP3
101-كتاب صوتي فارسي(هنر عشق ورزيدن - اريک فروم)5ساعت بصورت صوتي MP3
102-كتاب صوتي فارسي(انديشه هاي ماندگار -از دكتر وين داير) 8ساعت بصورت صوتي MP3
103-ليست به اختصار بقيه كتاب هاي صوتي فارسي با كيفيت و دوبله يا روخواني فارسي فوق العاده عبارتند از
ليست کامل کتاب هاي موجود (بر اساس حروف الفبا):
ابريشم - آله ساندرو باريکو
آب زندگي - صادق هدايت
اخلاق خدايان - دکتر عبدالکريم سروش
ارزش ميراث صوفيه - دکتر عبدالحسين زرين کوب
از پاريز تا پاريس - دکتر ابراهيم پاريزي باستاني
استاد عشق - نگاهي به زندگي و تلاش هاي پروفسور حسابي - ايرج حسابي
اسرار فال ورق - يوستين گرودر
اسطوره هاي يونان و روم - دان ناردو
آشنايي با ابوعلي سينا
آشنايي با استاد جبار باغچه بان
آشنايي با استاد پرويز شهرياري
آشنايي با عارف قزويني
آشنايي با هوشنگ ابتهاج (ه.الف.سايه)
اشعاري از مهدي اخوان ثالث
اصول فلسفه و روش رئاليسم - علامه طباطبائي
اعترافات يک سارق مادرزاد - از کتاب مرگ در مي زند - وودي آلن
اعلاميه ي جهاني حقوق بشر - سازمان ملل
افسون زدگي جديد - داريوش شايگان
آليس در سرزمين عجايب - لوييس کارول
امپراطوري ايران - دان ناردو
امپراطوري هيتلر - گيل استوارت
آموزش حج
آناکارنينا - تولستوي
انتري که لوطي اش مرده بود - صادق چوبک
انجيل هاي چهارگانه عهد جديد(لوقا-برنابا-متي-يوحنا)
آن زن - از کتاب ضد يادها - مسعود بهنود
انسان - دکتر علي شريعتي
انسان و سرنوشت - ميخائيل شولوخوف
انديشه هاي عرفاني پير هرات - علي اصغر بشير
انديشه هاي ماندگار - وين داير
آواز باران - حسين آتش پرور
آوازه خوان شهر قصه - سوپر اسکوپ
اولين و آخرين رهايي - کريشنامورتي
ايران و تنهاييش - دکتر محمد علي اسلامي ندوشن
اين برف، اين برف لعنتي - جمال مير صادقي
با خالق هستي - جي پي واسواني
بابا گوريو - اونوره دو بالزاک
بابا لنگ دراز - جين وبستر
بادبادک باز - خالد حسيني - برنده ي کتاب سال نيويورک
بازگشت به خويشتن - دکتر علي شريعتي
باغ ايراني - امير حسن چهل تن
باور کنيد تا ببينيد - وين داير
بچه ي مردم - جلال آل احمد
بحر در کوزه - دکتر عبدالحسين زرين کوب
براي پيرزن هاي خودم - شيوا ارسطويي
بعضي ها هيچ وقت نمي فهمن! - کورت توخولسکي
بهشت - غلامحسين هرندي زاده
به سوي کاميابي - آنتوني رابينز
به کي سلام کنم؟ - سيمين دانشور
بيانيه ي موفقيت دانشجو - کار آفريني - مايکل سيمونز
بيست و چهار ساعت در خواب و بيداري - صمد بهرنگي
بينديشيد و ثروتمند شويد - ناپلئون هيل
پدر خوانده اي براي تاريخ - فرشيد ابراهيمي
پدر، مادر، ما متهميم! - دکتر علي شريعتي
پري کوچولوي دريايي - سوپراسکوپ
پله پله تا ملاقات خدا - دکتر عبدالحسين زرين کوب
پيامبر - جبران خليل جبران
پيشگويي آسماني - جيمز ردفيلد - برنده جايزه ي کتاب سال نيويورک
تفتيش عقايد - دبورا بکراش
تفسير کل قرآن - آيت الله شهيد مرتضي مطهري
تفسير مثنوي معنوي مولانا - دکتر عبدالکريم سروش
تقريرات مصدق در زندان - ايرج افشار - جليل بزرگمهر
تذکره الاوليا - شيخ فريدالدين عطار نيشابوري
تفکر زائد - استاد محمد جعفر مصفا
تکامل فيزيک - آلبرت اينشتين
تکنولوژي فکر - دکتر علي رضا آزمنديان
تلخون - صمد بهرنگي
تو هماني که مي انديشي - جيمز آلن
تهران قديم - ناصر نجمي
جاناتان مرغ دريايي - ريچارد باخ
جن پينه دوز - سوپر اسکوپ
جنگ هاي صليبي - تيموتي لوي بيتل
جهان از ديد آلبرت انشتين
چشم مال دنيا دار - نادروس
چکمه - هوشنگ مرادي کرماني
چگونه شخصيت سالم تر بيابيم - وين داير
چهار اثر از فلورانس اسکاول شين
چهارسوق (حکايت حسين کرد شبستري) - امين موسوي زاده
چه کسي پنير مرا برداشت؟ - دکتر اسپنسر جانسون
حافظ شناسي - دکتر عبدالکريم سروش
خاطره هاي پراکنده - گلي ترقي
خداحافظ نااميدي، سلام زندگي - ديل کارنگي
خروس زري پيرهن پري - احمد شاملو - سوپر اسکوپ
خوبي خدا - مارگي کمپه
داستان رستم و اسفنديار - حکيم فردوسي
داستان رستم و سهراب - حکيم فرودوسي - بازنويسي عبدالعلي غفوري
داستان سياوش - حکيم فردوسي
داستان هايي از پورنگ هاشمي
داستان هايي از پيامبران - کتاب صوتي تصويري
داش آکل - صادق هدايت
در تاريکي - احمد محمود
در تکاپوي معنا - ترينا پالاس
در کوچه باغ هاي نشابور - محمد رضا شفيعي کدکني
دختر پرتقال - يوستين گرودر
دکتر نون زنش را بيشتر از مصدق دوست دارد - شهرام رحيميان
دعاي جوشن کبير - ترجمه صوتي فارسي
دعاي کميل - ترجمه صوتي فارسي - امام علي (ع)
دعاي عرفه - ترجمه صوتي فارسي - امام حسين (ع)
دو دنيا - گلي ترقي
دنياي سوفي - يوستين گردر
دو سنگر انفرادي - از کتاب تهرانجلس - ابراهيم نبوي
ديدار با فرشتگان - پائولو کوئليو
ديد و بازديد عيد - جلال آل احمد
ديوار - مارلن هاس هوفر
ديوان حافظ - حافظ شيرازي
ديوان شمس (ديوان کبير) - مولانا
ديوانه - جبران خليل جبران
ديو بايد بميرد - نيکلاس بليک
ذهن ناآرام - هادي بيگدلي
راز - راندا برن
راز شاد زيستن - اندرو متيوس
رابطه - استاد محمد جعفر مصفا
رشته هاي تحقيقاتي دانشگاهي
روياي آدم مضحک - داستايووسکي
زال و رودابه - حکيم فردوسي
زن در شاهنامه - از کتاب راه رفت روي ريل - فريدون تنکابن
زندگي به روايت بودا - آچاريا
زندگي سگي - احمد دهقان
زندگي نامه مولانا
سپيد دندان - جک لندن
ستاره هاي شب تيره - فريدون تنکابني
سخنراني هايي از دکتر علي شريعتي
سخنراني هايي از آيت الله مطهري
سخنراني هايي از دکتر سروش
سخنراني هايي از دکتر الهي قمشه اي
سخنراني هايي از علامه جعفري
سرشت انسان - پژوهشي در خداشناسي فطري - دکتر علي شيرواني
سرود آرش کمانگير - سياوش کسرايي
سگ ها و گرگ ها - مهدي اخوان ثالث
سلام، خداحافظ - زنده ياد حسين پناهي
سند باد - سوپر اسکوپ
سو و شون - سيمين دانشور
سيري در بزرگترين کتاب هاي جهان - حسن شهباز
سيندرلا
شاپرک خانوم - بيژن مفيد - سوپر اسکوپ
شادماني خلاق - کريشنامورتي - ترجمه استاد محمد جعفر مصفا
شازده کوچولو - آنتوان دو سنت اگزوپري - اجراي احمد شاملو
شاهنامه - فردوسي
شب هاي روشن - داستايووسکي
شرح داستان رستم و اسفنديار- زنده ياد دکتر محمد جعفر محجوب
شرح و تفسير تعدادي از غزل هاي حافظ - زنده ياد دکتر محمد جعفر محجوب
شرق بنفشه - شهريار مندني پور
شناخت اساطير ايران - جان هينلز
شهر قصه - بيژن مفيد - سوپر اسکوپ
شيخ صنعان و دختر ترسا - شيخ فريدالدين عطار نيشابوري
صداي پاي آب - سهراب سپهري
صحيفه سجاديه - ترجمه صوتي فارسي - امام سجاد (ع)
طلب آمرزش - صادق هدايت
طنز فاخر سعدي - ايرج پزشکزاد
ظلم آباد -


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: sajad shahrokhi
ایمــیل:
تلفن:
موقعیت: اصفهان
آدرس: اصفهان
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  چهارشنبه 08 تیر 1390
تاریخ انقضای آگهی:  پنجشنبه 08 تیر 1391
تاريخ بروز رساني:  چهارشنبه 08 تیر 1390
بازديد:
ارسـال پيغـام
تماس بـا: sajad shahrokhi
در مـورد: حراج ارشيو 4 ترابايتي=sajadshahrokhi.blogfa.com
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به مبايل
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها
ارسال به ياهو مسنجر

» خواهشمند است، در صورتيكه يك آگهي نظر شما را جلب كرده و يا در مورد آن پرسشي داريد، بصورت مستقيم با آگهي دهنده تماس بگيريد .

بنابراين اين سايت از پاسخ به پرسشهاي شما در مورد محتواي آگهي‌ها معذور است .
  Loading ...پیشنهاد ویژه

مجموعه کامل آموزش خياطي سیما عمرانی
مجموعه کامل آموزش خياطي با متد سادريک

دیگر برای دوخت هیچ لباسی پیش خیاط نروید 

17 عدد DVD

برای خود یک خیاط ماهر و حرفه ای شوید 

خیاطی هنری است که فراگیری آن برای هیچ خانمی خالی از لطف نیست

آموزش گام به گام مناسب برای همه

برای مشاهده توضیحات و تصاویر بیشتر این محصول اینجا را کلیک کنید ...

روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول مورد نظر را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

قیمت : 31900 تومان

آگهي هاي مرتبط
.01.0سيستان و بلوچستاناشتغال فوري براي تمامي رشته ها
صنايع رباتيک ربو ايران اولين مرکز آموزش و توليد ربات آموزشي. فعاليتي فرهنگي- آموزشي در زمينه رباتيک دانش آموزي. به کارگيري مهندسين برق،مکانيک،کامپيوتر و ...
.01.0آذربايجان شرقيعلاقه مندان به علم رباتيک
از کليه علاقه مندان به علم رباتيک در سراسر کشوردعوت به همکاري مي نماييم . شرايط عمومي : 1- التزام و پايبندي به نظام جمهوري اسلامي ايران 2- داشتن مدرک دانشگاهي مرتبط و ...
.01.0همداناعطاي مجوز نمايندگي رباتيک دانش آموزي
شرکت صنايع رباتيک ربو ايران بزرگترين شرکت توليدکننده ربات هاي کمک آموزشي در کشور. اين شرکت در نظر دارد با توجه به تجربه هاي ارزشمند خود در زمينه آموزش رباتيک و ...
.01.0تهرانسايت فانياز اگهي رايگان
با درج آگهي خود در سايت فانياز آمار رويت آگهي هاي خود را در اينترنت 14 برابر کنيد آگهي رايگان آگهي متني آگهي تصويري آگهي ويژه آگهي لينک دار تبادل لينک اين ...
.01.0اصفهان چت|چت روم|چت فارسي |چت رومبه سایت مراجعه شود
http://www.cafe-chat.net http://www.cafe-chat.net http://www.cafe-chat.net کافه چت,چت روم,چت,دوستيابي,همسريابي چت | چت روم | چتروم | چت فارسي | چت روم فارسي | چتروم فارسي | چت شلوغ | چتروم شلوغ | چت روم ...
.01.0گيلانفروشگاه اينترنتي ديجي کده www.digikade.com
شرکت پيشگامان سيستم هاي نوين گيلان مفتخر است محصولات تبلت لپ تاپ کامپيوتر گوشي هاي تلفن همراه و ... را با پايين ترين قيمت هم بصورت کل و هم بصورت جزء در اختيار همکاران ...
.01.0اصفهانارسال ايميل تبليغاتي
ارسال ايميل انبوه تبليغاتي بهترين و بزرگترين بانک ايميل در ايران امکان دسته بندي ايميل مراکز و اصناف با مناسبترين قيمت بهمراه طراحي HTML رايگان ...
.01.0اصفهانتبليغات در سايت هاي نيازمندي
ارائه تبليغات شما در بيش از 150 سايت نيازمندي معتبر و پربازديد کشور تبليغات خود را در سراسر اينترنت به نمايش بگذاريد در بيش از 150 سايت برتر نيازمندي با بالاترين ...
.01.0اصفهانارسال اس ام اس انبوه تبليغاتي
ارسال اس ام اس تبليغاتي به تمامي شماره هاي معتبر شهرستانها با مناسبترين قيمت ارسال پيامک براي کليه مناطق، استانها، شهرستانها و اصناف امکان ارايه پنل و شماره ...
.01.0اصفهاناعطاي مجوز نمايندگي رباتيک دانش آموزي
دعوت به همکاري جهت آموزش صنايع رباتيک ربو ايران بزرگترين توليد کننده ربات هاي آموزشي در ايران و خاورميانه همراه با گسترده ترين شبکه آموزشي در کشور در راستاي تحقق ...
.01.0تهرانواگير رسانه تبليغاتي نوين
سايت واگير با رويکرد اقتصادي پل ارتباطي ميان تجارت و کسب وکار از يک سو و مشتريان ازسوي ديگر مي باشد. ما در واگير سعي خواهيم کرد تا به الگوي سايتهاي«B2B» نزديک و از سوي ...
.01.0خوزستان حل مشکل بيکاري
اعطاي نمايندگي رباتيک شرکت صنايع رباتيک ربو ايران در راستاي گسترش فعاليت در تمامي شهرهاي کشور شرايط مناسب و ويژه اي را براي نيروهاي آموزش و پرورش و همچنين مهندسين ...
.01.0آذربايجان شرقياشتغال فوري براي تمامي رشته ها
معرفي پايگاه : کانون رباتيک تشکلي با حضور اساتيد دانشگاه ، متخصصين ،نخبگان علمي ، فرهنگيان و دانشجويان و فارغ التحصيلان رشته هاي مهندسي ازجمله برق ، کامپيوتر و ...
.01.0تهرانAsbazar00
با درج آگهي در سايت ما در 3صفحه اول گوگل قرار بگيريد . ما با کمترين هزينه اين کار را انجام ميدهيم . http://beta.asbazar.com آگهي يکساله رايگان با تعداد نا محدود در آس بازار ...
.01.0تهرانوب سايت تخصصي روبو سيستم ROBO Systemمناسب ترین قیمت
وب سايت تخصصي روبوسيستم مرجع مقالات و برنامه هاي تخصصي در زمينه دوربين مداربسته آموزش انتقال تصوير و .... http://www.robosystem.ir ...
.01.0تهرانپرديس نيازرایگان
فقط در پرديس و حومه حرفه خود را به ديگران معرفي کنيد سايت پرديس نياز با تمرکز بر کسب وکار در شهر جديد پرديس و شهرهاي اطراف (تهران ، بومهن ، دماوند ، کمرد، رودهن، ...
.01.0اصفهانشغل بهتر= زندگي بهتر
شرکت صنايع رباتيک ربو ايران در راستاي گسترش فعاليت فرهنگي خود در زمينه آموزش علم رباتيک همراه با عرضه انواع رباتهاي آموزشي و ابزارهاي کمک آموزشي با بوجود آوردن ...
.01.0مناطق آزاد تجاريشغل دوم با سرمايه اندک و سود بالا00
با توجه به گسترش علم رباتيک از تمامي دانشجويان و فارق التحصيلان رشته هاي برق ، کامپيوتر ، و مکانيک در سراسر کشور دعوت به همکاري مينماييم. جهت کسب اطلاعات از روند ...
.01.0سيستان و بلوچستانشغل بهتر براي زندگي بهتر00
شرکت رباتيک ربو ايران در زمينه گسترش فرهنگ رباتيک و همچنين افزايش خلاقيت و ابتکار دانش آموزان و با برنامه ريزي در زمينه کارافريني براي قشر فرهنگي و فارق التحصيلان ...
.01.0سيستان و بلوچستاناولين مرکز آموزش و توليد ربات آموزشي.مجانی
اولين مرکز آموزش و توليد ربات آموزشي. فعاليتي فرهنگي- آموزشي در زمينه رباتيک دانش آموزي. به کارگيري مهندسين برق،مکانيک،کامپيوتر، مکاترونيک و مديريت در کادر آموزشي ...
.01.0سيستان و بلوچستانانديشه اي رباتيکيمجانی
انديشه اي رباتيکي با توجه به گسترش علم رباتيک از تمامي دانشجويان و فارق التحصيلان رشته هاي برق ، کامپيوتر ، مکانيک ، مديريت در سراسر کشور دعوت به همکاري ...
.01.0تهراندانلود نرم افزار - اسکريپت - قالب و آهنگ جديد
مجموعه سايت اِريتا http://www.erita.ir/ http://music.erita.ir/ ...
.01.0تهراندنياي فناوري اطلاعاتکاملا رایگان
سلام دوستان خوبم ، توي اين وبسايت علاوه بر دانلود انواع کتابها با لينک مستقيم دانلود فيلمهاي آموزشي و مشاهده آن به صورت آنلاين وجود دارد که براي اولين بار در ايران ...
.01.0خراسانوبسايت بيرجند نياز
بيرجندنياز : بزرگترين سايت نيازمندي شرق کشور ( املاک – اتومبيل – بازار کار – صنعت – کامپيوتر – موبايل و .... ) http://www.birjandniaz.com ...
.01.0مازندرانسايت خبري ترز نيوز
ويترين اخبار مهمترين خبرگزاريها اگر مي خواهيد جديدترين اخبار از مهمترين خبرگزاريها را يکجا ببينيد اگر مي خواهيد داغ ترين اخبار را لحظه به لحظه پيگيري کنيد اگر مي ...
.01.0آذربایجان غربی7 درج آگهي رايگان تبليغ رايگان در سايت هدف سازرایگان
به اطلاع تمامي هموطنان عزيز مي رساند، سامانه اطلاع رساني پيام هاي بازرگاني ( هدف ساز ) ، تعرفه اکثر آگهي هاي خود را رايگان در اختيار کاربران خود قرار مي دهد. براي ...
.01.0تهرانپري چت | بزرگترين پاتوق همه دختر و پسرا
سلام خوشحال ميشوم در پري چت ميزبان قدم هاي مبارک شما باشيم. همين الان شما نيز به پاتوق دختر و پسرا بپيونديد www.parichat.net ...
.01.0تهرانکالا و خدمات خود را در سايت پر بازديد all jobs .ir معرفي کنيد
به اطلاع کليه کاربران محترم اينترنتي در ايران مي رساند، وب سايت مرکز اطلاعات اصناف و مشاغل ايران (www.alljobs.ir) ، با 7 سال سابقه ارائه خدمات اينترنتي شغلي ، خدمات ذيل را به ...
.01.0تهرانروشا دانلود - فراتر از مرزها
روشا دانلود - فراتر از مرزها دانلود نرم افزار بازي موبايل عکس موزيک فيلم مستند سريال گالري عکس سرگرمي اخبار همه در سايت روشا دانلود ...
.01.0تهرانلوکس دانلود - تبسم يک رويا
لوکس دانلود - تبسم يک رويا دانلود نرم افزار موبايل کتاب سرگرمي پرتال لوکس دانلود ...
.01.0تهرانخريد شارژ اينترنتي روشا دانلود
خريد شارژ اينترنتي روشا دانلود همراه اول تاليا ايرانسل رايتل و... در شارژ اينترنتي روشا دانلود ...
.01.0سمنانفروشگاه اينترنتي آزاد مارکت
فروش کليه لوازم به صورتي اينترنتي تحويل درب منزل- تسويه موقع تحويل فروش کتاب هاي کمک آموزشي فروش انواع لوازم آرايشي و بهداشتي فروش کارتون وفيلم فروش انواع نرم ...
.01.0بختياريذرّه بين]نشريه ي اختصاصي دانشگاه پيام نور واحد گندمان
ذرّه بين نشريه ي اختصاصي دانشگاه پيام نور واحد گندمان... نشريه اي انتقادي-طنز است... www.zarrehbin.vcp.ir و... ...
.01.0تهران MESI Book اطلاعاتي درباره ي بازيکنان و تيم هاي شاغل در
پايگاه اينترنتي مسي بوک، MESIBOOK، به عنوان يکي از پروژه هاي شرکت ورزشي هومن ( HSP )، در سال 1390 و با هدف اوليهء پوشش فوتبال خاورميانه شکل گرفت. نام نخستين اين پايگاه، AFC STARS ...
.01.0تهرانموتور جستجوي اخبار و رويدادهاي ايران
آخرين اخبار ايران و جهان سويگل نيوز - سويگل اخبار http://www.suiglenews.com آخرين اخبار از قيمت سکه بهار آزادي سويگل نيوز - سويگل اخبار http://www.suiglenews.com آخرين اخبار حوادث و ...
.01.0تهرانجديدترين اخبار از نرخ ارز دلار يورو
آخرين اخبار ايران و جهان سويگل نيوز - سويگل اخبار http://www.suiglenews.com آخرين اخبار از قيمت سکه بهار آزادي سويگل نيوز - سويگل اخبار http://www.suiglenews.com آخرين اخبار حوادث و ...
.01.0خراسان-مشهدپيشگام كسب درآمد از اينترنت
وب سايت تخصصي 84edu.net استارت زد... . وب سايت تخصصي كسب درآمد از شيوه هاي نوين شروع به كار نموده است و از اين پس مي توانيد از بهترين و مطمئن ترين موقعيتهاي تجاري بهره مند ...
.01.0تهران دانلود کنسرت هاي ايراني و خارجي و فيلم و سريال اهنگ و
براي ورود به بزگترين پايگاه اينترنتي دانلود و تفريحي بر روي ادرس ما کليک کنيد! www.cheshmak-01.com ...
.01.0تهرانسايت ايران زندگي کاملترين سايت همسريابي در ايران
تطبيق مشخصات شما و همسر دلخواهتان بصورت اتوماتيک با پر نمودن جوابهاي مورد انتظارتان از همسر آينده تان صورت ميگيرد http://www.iranzendegi.com ...
.01.0خراساناولين نرم افزار مديريت شخصي ايران (راز)
اين نرم افزار فارسي و کاملا حرفه اي بر اساس مستند راز و کتاباي موفقيت تهيه شده و داراي قسمت هاي متعددي مثل نقشه زندگي گرافيکي با قابليت استخراج گزارش و نمودار عملکرد ...


سیستم مدیریت آگهی و تبلیغات رايگان اينترنتي هدف ساز info ( at ) hadafsaz.com ، تماس با مدیریت سایت در ساعات اداری 9196264228 (98+)
Powered by MyCustomers-1.3.841   |  Copyright ©2014, Azarafza Enterprises Ltd.